Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prohlášení táborové rady Spolek Zálesák Sádek k aktuální situaci vládních opatření proti koronaviru COVID-19

21. 4. 2020

Prohlášení táborové rady Spolek Zálesák Sádek k aktuální situaci vládních opatření proti koronaviru COVID-19

 

Podle nařízení vlády se mohou pořádat DT od měsíce srpna. Je možné, že se tábory budou moct uskutečnit i dříve, a to podle vývoje epidemie koronaviru. Vláda slibuje, že informace upřesní cca do poloviny května.

Termíny jsme se rozhodly ponechat v původních datech, jak jsou uvedeny na přihláškách (webových i FB stránkách). Pokud by nařízení zůstalo v platnosti, posunuli bychom tábor na měsíc srpen (sledujte aktuální informace na webových stránkách).

Vzhledem k možnostem vedoucích však nejsme schopni uspořádat dva turnusy.

Byl by tedy jeden turnus pro cca 40 dětí v termínu 2. 8. – 14. 8. 2020.

Termíny budou uveřejněny na webových stránkách tábora (www.taborzalesak-sadek.estranky.cz) a FB stránkách O. S. Zálesák Sádek v průběhu měsíce KVĚTNA.

Přijímáme platby na uvedené číslo účtu (č. ú. 293043185/0300). S penězi nebude disponováno a v případě nečekaných změn událostí (vládních nařízeních ohledně šíření koronaviru) apod. Vám budou peníze vráceny v plné výši.

Žádáme rodiče, kteří již zaslali přihlášky na červencové turnusy a termín v srpnu by Vám nevyhovoval, dejte nám prosím vědět pomocí e-mailu (leninka_sadek@centrum.cz), webových stránek (www.taborzalesak-sadek.estranky.cz – kontakty) nebo na telefonním čísle 777 660 449.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář